U heeft geen artikelen in uw winkelwagen.
Underlayment van uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. Deze underlayment zit in de middenmoot van kwaliteits gradaties binnen het underlayment wat betekend dat enige schuring in de verlijmde platen op kan treden. Daar tegen over staat een uiterst scherpe prijs.
Underlayment zijn watervast verlijmde stukken houtfineer (afgerolde boomstam) door het hout met de nerven steeds een kwart slag te draaien bij het verlijmen zorgt dit voor een erg sterke plaat die ook goed maat vast is. Dit betekend ook dat deze platen sterker zijn dan bijvoorbeeld spaanplaat of OSB plaat.
Ondanks dat het watervast verlijmd is, is het hout niet behandeld en kan dus niet in de regen liggen zonder dat er geverfd / gebeitst wordt.
De platen zijn aan de lange kant voor zien van een mes en groef (tongue and groove / tong en groef). dit betekend dat de platen in elkaar vallen en zo een strak en naadloos oppervlakte creëren. Om extra stevigheid aan een groot dak / zolder te geven wordt bij een 2e rij de eerste plaat gehalveerd zodat de verbindingen zonder mes en groef niet in 1 lijn doorlopen maar steeds verspringen.